Vectura bruker javascript (js) på sine sider. Vi har oppdaget at din browser ikke støtter js eller at js er skrudd av.


Besøksadresse Vectura AS Destilleriveien 11, 1481 Hagan
PostadresseVectura AS, Postboks 64 , 1483 Hagan
Telefon sentralbord67 06 50 00
Telefon kundesenter67 06 51 60
E-post kundesenter@vectura.no
ForetaksnummerNO 975 381 781
GLN nummer7080000757527
SWIFTESSENOKX
IBANNO18 9750 0716 820


Kundesenter

Vibecke Graff
Teamleder Kundesenter
Telefon: 67065160
vibecke.graff@vectura.no
Karin Suhr
Kundebehandler
Telefon: 67065160
kundesenter@vectura.no
Christina Knudsen
Kundebehandler
Telefon: 67065160
kundesenter@vectura.no
Cathleen Hanssen
Kundebehandler
Telefon: 67065160
kundesenter@vectura.no
Renathe Madsen
Kundebehandler
Telefon: 67065160
kundesenter@vectura.no

Back Office

Britt Ruen
Teamleder Back Office
Telefon: 67065101
britt.ruen@vectura.no
Espen Sjøløkken
Kundebehandler Back Office
Telefon: 67065160
retur@vectura.no
Nina Groth
Kundebehandler Back Office
Telefon: 67065160
retur@vectura.no
Linda Patakos
KAM Horeca
Telefon: 47299005
linda.patakos@vectura.no
Tom Gjelsvik
Kundebehandler Back Office
Telefon: 91322765
tom.gjelsvik@vectura.no

Salg og Marked

Tone Lystad
Salg og Markedssjef
Telefon: 99545458
tone.lystad@vectura.no
Ronald Hansen
KAM Importører
Telefon: 90526843
ronald.hansen@vectura.no
Ida Linna
Salgssjef Horeca
Telefon: 90976200
ida.linna@vectura.no
Ellen Frankrig-Johansen
Area Sales Manager
Telefon: 92046440
ellen.frankrig-johansen@vectura.no
Henrik Josefsson
Markedskoordinator
Telefon: 93852301
henrik.josefsson@vectura.no

Økonomi

Jan Erik Gresaker
Controller
Telefon: 95052666
jan.erik.gresaker@vectura.no
Heidi Lønnemo
Kreditt controller
Telefon: 67065160
okonomi@vectura.no
Sven Steihaug
Kreditt controller
Telefon: 67065160
okonomi@vectura.no

Masterdata

Bjørn Oulie
Logistikkcontroller Teamleder Masterdata
Telefon: 99162082
bjorn.oulie@vectura.no
Egil Arne Jørgensen
Masterdata
Telefon: 95219467
egil.arne.jorgensen@vectura.no
Rune Austad
Masterdata
Telefon: 90364521
rune.austad@vectura.no
Anne Cecilie Nesjem
Masterdata
Telefon: 90629151
anne.nesjem@vectura.no

Innkjøp og logistikk

Kathrine Halstenstad
Teamleder
Telefon: 99709943
kathrine.halstenstad@vectura.no
Bjørn Christer Fredriksen
Teamleder
Telefon: 98817774
bjorn.christer.fredriksen@vectura.no
Marianne Holmesland
Innkjøper
Telefon: 95293428
marianne.holmesland@vectura.no
Tom Granli
Innkjøper
Telefon: 91137898
tom.granli@vectura.no
Niklas Eriksson
Innkjøper
Telefon: 95308970
niklas.eriksson@vectura.no
Pål Van der Hagen
Innkjøper
Telefon: 95467109
paal.vanderhagen@vectura.no
Renate Madsbakken Alveid
Innkjøper
Telefon: 93034790
renate.alveid@vectura.no
Liv Karin Myran
Innkjøper
Telefon: 98226725
liv.karin.myran@vectura.no
Elin Pettersen
Fortoller
Telefon: 90414352
elin.pettersen@vectura.no
Gro Røsdal Johansen
Inngående transport
Telefon: 90363812
gro.rosdal.johansen@vectura.no

IT

Heidi Vien
Applikasjonskonsulent SAP
Telefon: 92240735
heidi.vien@vectura.no
Johnny Mikkelsen
Applikasjonskonsulent WMS/BI
Telefon: 97522510
johnny.mikkelsen@vectura.no
Jorge Contreras
Applikasjonskonsulent WMS
Telefon: 92083282
jorge.contreras@vectura.no
Nina Løvik
Applikasjonskonsulent SAP
Telefon: 97088989
nina.lovik@vectura.no