Vectura bruker javascript (js) på sine sider. Vi har oppdaget at din browser ikke støtter js eller at js er skrudd av.


Besøksadresse Vectura AS Destilleriveien 11, 1481 Hagan
PostadresseVectura AS, Postboks 64 , 1483 Hagan
Telefon sentralbord67 06 50 00
Telefon kundesenter67 06 51 60
E-post kundesenter@vectura.no
ForetaksnummerNO 975 381 781
GLN nummer7080000757527
SWIFTESSENOKX
IBANNO18 9750 0716 820


Salg og Markedsavdelingen

Tone Lystad
Salg og Markedssjef
Telefon: 99 54 54 58
tone.lystad@vectura.no
Henrik Josefsson
Markedskoordinator
Telefon: 93 85 23 01
henrik.josefsson@vectura.no


Salg Horeca

Ida Linna
Salgssjef Horeca
Telefon: 90 97 62 00
ida.linna@vectura.no
Ellen Frankrig-Johansen
Area Sales Manager
Telefon: 92 04 64 40
ellen.frankrig-johansen@vectura.no
Linda Patakos
Medarbeider Backoffice
Telefon: 47 29 90 05
linda.patakos@vectura.no
Tom Gjelsvik
Medarbeider Backoffice
Telefon: 91 32 27 65
tom.gjelsvik@vectura.no


Kundesenter

Vibecke Graff
Teamleder Kundesenter
Telefon: 67 06 51 60
vibecke.graff@vectura.no
Karin Suhr
Kundebehandler
Telefon: 67 06 51 60
kundesenter@vectura.no
Cathleen Hanssen
Kundebehandler
Telefon: 67 06 51 60
kundesenter@vectura.no
Espen Sjøløkken
Kundebehandler - Retur
Telefon: 67 06 51 60
retur@vectura.no
Nina Groth
Kundebehandler - Retur
Telefon: 67 06 51 60
retur@vectura.no

Økonomi

Bjørn Oulie
Controller
Telefon: 99 16 20 82
bjorn.oulie@vectura.no
Jan Erik Gresaker
Controller
Telefon: 95 05 26 66
jan.erik.gresaker@vectura.no
Heidi Lønnemo
Kreditt controller
Telefon: 67 06 51 60
okonomi@vectura.no
Sven Steihaug
Kreditt controller
Telefon: 67 06 51 60
okonomi@vectura.no

Masterdata

Rune Austad
Teamleder Masterdata
Telefon: 40 00 88 46
rune.austad@vectura.no
Anne Cecilie Nesjem
Masterdata
Telefon: 90 62 91 51
anne.nesjem@vectura.no
Elin Pettersen
Fortoller
Telefon: 90 41 43 52
Elin.Pettersen@vectura.no

Innkjøp og logistikk

Kathrine Halstenstad
Teamleder
Telefon: 99 70 99 43
kathrine.halstenstad@vectura.no
Bjørn Christer Fredriksen
Teamleder
Telefon: 98 81 77 74
bjorn.christer.fredriksen@vectura.no
Marianne Holmesland
Innkjøper
Telefon: 95 29 34 28
marianne.holmesland@vectura.no
Tom Granli
Innkjøper
Telefon: 91 13 78 98
tom.granli@vectura.no
Niklas Eriksson
Innkjøper
Telefon: 95 30 89 70
niklas.eriksson@vectura.no
Pål Van der Hagen
Innkjøper
Telefon: 95 46 71 09
paal.vanderhagen@vectura.no
Nina Bjørnsson
Innkjøper
Telefon: 47 28 57 18
nina.bjornsson@vectura.no
Liv Karin Myran
Innkjøper
Telefon: 98 22 67 25
liv.karin.myran@vectura.no
Gro Røsdal Johansen
Inngående transport
Telefon: 90 36 38 12
gro.rosdal.johansen@vectura.no
Christina Knudsen
Junior Supply Chain Planner
Telefon: 90 73 36 61
christina.knudsen@vectura.no

IT

Heidi Vien
Applikasjonskonsulent SAP
Telefon: 92 24 07 35
heidi.vien@vectura.no
Johnny Mikkelsen
Applikasjonskonsulent WMS/BI
Telefon: 97 52 25 10
johnny.mikkelsen@vectura.no
Jorge Contreras
Applikasjonskonsulent WMS
Telefon: 92 08 32 82
jorge.contreras@vectura.no
Nina Løvik
Applikasjonskonsulent SAP
Telefon: 97088989
nina.lovik@vectura.no
Nagajyothi Gajulapalli
Webutvikler
Telefon: 92 52 33 35
Nagajyothi.Gajulapalli@vectura.no